Список навчально-методичних публікацій Сєрова Ю.О.

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Версія від 11:04, 6 травня 2020, створена Федушко Соломія (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Навчальний посібник

Начальний посібник "Соціальні комунікації в мережі Internet"
 1. Сєров Ю. О. Соціальні комунікації в мережі Internet : навч. посібник / Ю. О. Сєров, С. С. Федушко. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – 236 с. – (Серія “Інформація. Комунікація. Документація” ; вип. 13).
 2. Банах В. М. Програми дисциплін та тестові завдання для вступників на навчання за освітньою програмою підготовки магістрів: навчальний посібник / В. М. Банах, О. Я. Бік, Д. Я. Білавич, Т. М. Білущак, Г. З. Герасим, О. П. Гілета, О. Н. Горбач, І. В. Городняк, О. Б. Демків, Р. Б. Демчишак, Л. О. Дорош, Н. О. Думанський, Л. Є. Клос, М. В. Комова, О. В. Кукарцев, О. Я. Кухтяк, Я. Б. Лисейко, С. О. Лісіна, О. В. Марковець, Р. Е. Пасічник, В. В. Проскура, В. Є. Савка, Р. О. Савчинський, Ю. О. Сєров, О. О. Сметаніна, С. Г. Ставкова, І. М. Стасюк, О. Ю. Тимовчак-Максимець, Я. Б. Турчин, Н. А. Уманець, М. В. Школяр, У. Б. Ярка, І. І. Яцишин. – Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2018, 2018. – 316 c.

Навчально-методичне забезпечення дисциплін

 • “Основи електронного урядування”: Сертифікат № 00226 про визнання інформаційного ресурсу у Віртуальному середовищі Львівської політехніки методичною працею,укладачі: Сєров Ю.О., Федушко С.С. Електронний навчально-методичний комплекс «Основи електронного урядування», Е41-188-03/2013 від 25.06.2013 р.
 • “Соціальні комунікації в мережі Internet”: Сертифікат № 01881 про визнання інформаційного ресурсу у Віртуальному середовищі Львівської політехніки методичною працею, укладачі: Сєров Ю.О., Федушко С.С. Електронний навчально-методичний комплекс «Соціальні комунікації в мережі Internet», Е41-188-183/2017 від 07.04.2017 р.
 • “Технології менеджменту знань”: Сертифікат № 02069 про визнання інформаційного ресурсу у Віртуальному середовищі Львівської політехніки методичною працею, укладачі: Сєров Ю.О., Кравець Р.Б. Електронний навчально-методичний комплекс «Технології менеджменту знань», Е41-188-196/2017 від 08.12.2017 р.
 • “Офісні комп'ютерні мережі”: Сертифікат № 02474 про визнання інформаційного ресурсу у Віртуальному середовищі Львівської політехніки методичною працею, укладачі: Сєров Ю.О., Федушко С.С., Трач О.Р. Електронний навчально-методичний комплекс «Офісні комп'ютерні мережі», Е41-188-218/2018 від 12.10.2018 р. Режим доступу: http://vns.lpnu.ua/course/view.php?id=1498
 • “Управління проектною діяльністю”: Сертифікат № 02837 про визнання інформаційного ресурсу у Віртуальному середовищі Львівської політехніки методичною працею, укладачі: Сєров Ю.О. Електронний навчально-методичний комплекс «Управління проектною діяльністю», Е41-188-254/2019 від 29.05.2019 р. Режим доступу: http://vns.lpnu.ua/course/view.php?id=3845

Методичне забезпечення дисципліни “Комунікативні технології в інформаційному суспільстві”:

 1. Сєров Ю.О. Використання соціальної мережі Linkedin для професійно-орієнтованих завдань - методичні вказівки до лабораторної роботи №1 по курсу “Комунікативні технології в інформаційному суспільстві” для спеціальності 6.020105 “Документознавство та інформаційна діяльність”. Укладачі: ст.викладач кафедри СКІД Ю.О. Сєров, асистент кафедри СКІД С.С. Федушко, асистент кафедри СКІД К.О.Слобода.
 2. “Використання мови розмітки гіпертексту HTML для форматування інформаційного наповнення у віртуальних спільнотах” - методичні вказівки до лабораторної роботи №2 по курсу “Комунікативні технології в інформаційному суспільстві” для спеціальності 6.020105 “Документознавство та інформаційна діяльність”. Укладачі: ст.викладач кафедри СКІД Ю.О. Сєров, асистент кафедри СКІД С.С. Федушко, асистент кафедри СКІД К.О.Слобода.
 3. “Робота з блоґами, що функціонують на основі CMS Drupal” - методичні вказівки до лабораторної роботи №3 по курсу “Комунікативні технології в інформаційному суспільстві” для спеціальності 6.020105 “Документознавство та інформаційна діяльність”. Укладачі: ст.викладач кафедри СКІД Ю.О. Сєров, асистент кафедри СКІД С.С. Федушко, асистент кафедри СКІД К.О.Слобода.
 4. “Робота з Веб-форумами” - методичні вказівки до лабораторної роботи №4 по курсу “Комунікативні технології в інформаційному суспільстві” для спеціальності 6.020105 “Документознавство та інформаційна діяльність”. Укладачі: ст.викладач кафедри СКІД Ю.О. Сєров, асистент кафедри СКІД С.С. Федушко, асистент кафедри СКІД К.О.Слобода.
 5. “Використання соціальної мережі Facebook для промоційно-орієнтованих завдань (частина 1)” - методичні вказівки до лабораторної роботи №5 по курсу “Комунікативні технології в інформаційному суспільстві” для спеціальності 6.020105 “Документознавство та інформаційна діяльність”. Укладачі: ст.викладач кафедри СКІД Ю.О. Сєров, асистент кафедри СКІД С.С. Федушко, асистент кафедри СКІД К.О.Слобода.
 6. “Використання соціальної мережі Facebook для промоційно-орієнтованих завдань (частина 2)” - методичні вказівки до лабораторної роботи №6 по курсу “Комунікативні технології в інформаційному суспільстві” для спеціальності 6.020105 “Документознавство та інформаційна діяльність”. Укладачі: ст.викладач кафедри СКІД Ю.О. Сєров, асистент кафедри СКІД С.С. Федушко, асистент кафедри СКІД К.О.Слобода.

Методичне забезпечення дисципліни “Соціальні комунікації в мережі Internet”:

 1. “Реєстрація у Вікі-середовищі” - методичні вказівки до виконання лабораторної роботи №1 з дисципліни “Соціальні комунікації в мережі Internet” для спеціальності 6.020105 “Документознавство та інформаційна діяльність”. Укладачі: ст.викладач кафедри СКІД Сєров Ю.О., асистент кафедри СКІД Федушко С.С.
 2. “Оформлення та заповнення власної сторінки у Вікіпедії” - методичні вказівки до виконання лабораторної роботи №2 з дисципліни “Соціальні комунікації в мережі Internet” для спеціальності 6.020105 “Документознавство та інформаційна діяльність”. Укладачі: ст.викладач кафедри СКІД Сєров Ю.О., асистент кафедри СКІД Федушко С.С.
 3. “Форматування тексту за допомогою Вікі-розмітки” - методичні вказівки до виконання лабораторної роботи №3 з дисципліни “Соціальні комунікації в мережі Internet” для спеціальності 6.020105 “Документознавство та інформаційна діяльність”. Укладачі: ст.викладач кафедри СКІД Сєров Ю.О., асистент кафедри СКІД Федушко С.С.
 4. “Створення статті у Вікі-сайті” - методичні вказівки до виконання лабораторної роботи №4 з дисципліни “Соціальні комунікації в мережі Internet” для спеціальності 6.020105 “Документознавство та інформаційна діяльність”. Укладачі: ст.викладач кафедри СКІД Сєров Ю.О., асистент кафедри СКІД Федушко С.С.

Навчально-методичне забезпечення дисципліни “Офісні комп'ютерні мережі”:

 1. Сєров Ю. О. «Середовища передавання даних у комп’ютерних мережах» : методичні вказівки до лабораторної роботи №1 з навчальної дисципліни “Офісні комп’ютерні мережі” для студентів базового напрямку “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” спеціальності 029 “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” / Ю.О. Сєров, С.С. Федушко, О. Р. Трач. – 16с. Реєстраційний №7528 від 26.06.17р.
 2. Сєров Ю. О. «Дослідження локальної комп’ютерної мережі Ethernet» : методичні вказівки до лабораторної роботи №2 з навчальної дисципліни “Офісні комп’ютерні мережі” для студентів базового напрямку “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” спеціальності 029 “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” / Ю.О. Сєров, С.С. Федушко, О. Р. Трач, Ю. В. Ришковець. – 24с. Реєстраційний №7529 від 26.06.17р.
 3. Сєров Ю. О. «Налаштування комп’ютерної мережі в ОС MICROSOFT WINDOWS 7» : методичні вказівки до лабораторної роботи №3 з навчальної дисципліни “Офісні комп’ютерні мережі” для студентів базового напрямку “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” спеціальності 029 “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” / Ю.О. Сєров, С.С. Федушко, О. Р. Трач, Ю. В. Ришковець. – 16с. Реєстраційний №7530 від 26.06.17р.
 4. Сєров Ю. О. «Спільне використання ресурсів у операційній системі MICROSOFT WINDOWS 7» : методичні вказівки до лабораторної роботи №4 з навчальної дисципліни “Офісні комп’ютерні мережі” для студентів базового напрямку “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” спеціальності 029 “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” / Ю.О. Сєров, С.С. Федушко, О. Р. Трач, Ю. В. Ришковець. – 16с. Реєстраційний №7531 від 26.06.17р.
 5. Сєров Ю. О. «Налаштування та використання принтера в мережах під управління ОС WINDOWS» : методичні вказівки до лабораторної роботи №5 з навчальної дисципліни “Офісні комп’ютерні мережі” для студентів базового напрямку “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” спеціальності 029 “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” / Ю.О. Сєров, С.С. Федушко, О. Р. Трач, Ю. В. Ришковець. – 20с. Реєстраційний №7532 від 26.06.17р.
 6. Сєров Ю. О. «Вимірювання швидкості інтернет-з’єднань» : методичні вказівки до лабораторної роботи №6 з навчальної дисципліни “Офісні комп’ютерні мережі” для студентів базового напрямку “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” спеціальності 029 “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” / Ю.О. Сєров, С.С. Федушко, О. Р. Трач, Ю. В. Ришковець. – 16с. Реєстраційний №7533 від 26.06.17р.
 7. Сєров Ю. О. «Віддалений доступ. TEAMVIEWER (Частина 1)» : методичні вказівки до лабораторної роботи №7 з навчальної дисципліни “Офісні комп’ютерні мережі” для студентів базового напрямку “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” спеціальності 029 “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” / Ю.О. Сєров, С.С. Федушко, О. Р. Трач. – 16с. Реєстраційний №7534 від 26.06.17р.
 8. Сєров Ю. О. «Конференція засобами віддаленого доступу. TEAMVIEWER (Частина 2)» : методичні вказівки до лабораторної роботи №8 з навчальної дисципліни “Офісні комп’ютерні мережі” для студентів базового напрямку “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” спеціальності 029 “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” / Ю.О. Сєров, С.С. Федушко, О. Р. Трач. – 12с. Реєстраційний №7535 від 26.06.17р.

Сєров Юрій Олегович