Устінов Анатолій Вікторович

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Версія від 17:21, 21 жовтня 2015, створена Stefanovych (обговореннявнесок) (Життєпис)

Перейти до: навігація, пошук
Устінов Анатолій Вікторович
Ustinov Anatoliy.jpg
Дата народження 21 листопада 1951
Помер 4 жовтня 2015

Alma mater Львівський політехнічний інститут
Дата закінчення 1974
Спеціальність Напівпровідникове та електровакуумне машинобудування

Устінов Анатолій Вікторович  (21 листопада 1951, Львів - 4 жовтня 2015, Львів) — інженер-конструктор, випускник Національного університету "Львівська політехніка".

Життєпис

Народився у Львові. Після закінчення СШ № 50 вступив на механіко-технологічний факультет Львівського політехнічного інституту, який закінчив з відзнакою у 1974 р., отримавши кваліфікацію інженера-механіка за спеціальністю "Напівпровідникове та електровакуумне машинобудування".

З 1974 р. до 1999 р. працював на ВО "Кінескоп", де пройшов шлях від інженера-конструктора до керівника групи, провідного інженера-конструктора. Займався автоматизацією та роботизацією завантажувально-розвантажувальних пристроїв. Отримав авторські свідоцтва на винаходи.

У 1983 р. за розроблення і впровадження у виробництво нової техніки нагороджений бронзовою медаллю ВДНГ СРСР. У 1986 р. йому присвоєно звання "Кращий конструктор галузі".

Працював старшим викладачем кафедри електронного машинобудування у період функціонування філії кафедри на ВО "Кінескоп" (1979 - 1987). З 1999 р. до 2015 р. працював інженером на кафедрі. Крім виконання основних посадових функцій брав участь у виконанні госпдоговірних науково-дослідних робіт. За його безпосередньої участі розроблено і впроваджено у виробництво комплекси технологічного обладнання для поштучного та групового пакування виробів у термоусадочну плівку, технологічне обладнання для поліграфічної промисловості, машини для різання та пакування хлібобулочних виробів. Займався впровадженням у навчальний процес нових розробок за результатами НДР, підготовкою та оформленням методичного забезпечення кафедри і навчальних лабораторій та проведення лабораторних і практичних робіт.

Джерела

1. Стоцько З. А., Кодра Ю. В., Шеремета Р. М., Завербний А. Р., Топільницький В. Г., Стефанович Т. О. Кафедра електронного машинобудування. До 50-річчя заснування. Історико-бібліографічний нарис. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. — 112 с.

Див. також