Технологічний коледж

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Версія від 15:56, 31 січня 2013, створена Галина Денисенко (обговореннявнесок) (Створена сторінка: {{Навчальний_структурний_підрозділ| Офіційна назва = Технологічний коледж| Зобр...)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук
Технологічний коледж
Logo tk.png
Тип підрозділу коледж
Абревіатура ТНК
Дата заснування 1947 рік
Засновники Львівський електромеханічний технікум
Дата ліквідації 2011 рік
Причина ліквідації реорганізація
Приналежність Національний університет «Львівська політехніка»
Попередник Львівський технікум радіоелектроніки
Наступник Технікум дизайн Львівського державного інституту новітніх технологій та управління ім. В. Чорновола»
Директор Костюк Іван Васильович
Розташування (адреса) вул. Демнянська, 15, 79031, м. Львів;
Сторінка на lp.edu.ua http://lp.edu.ua/node/193
Власний сайт http://tc.lviv.ua/

Технологічний коледж — це відокремлений навчально-науковий підрозділ Львівської політехніки, який був створений шляхом реорганізації Львівського державного інституту новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола та приєднання його до Національного університету «Львівська політехніка» у 2011 році.

Загальна інформація

Технологічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» створено шляхом реорганізації Львівського державного інституту новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола та приєднання його до Національного університету «Львівська політехніка» згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 24 грудня 2010 року № 1284 «Про реорганізацію Львівського державного інституту новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола», Наказу Національного університету «Львівська політехніка» від 24.01.2011 року № 9-10 «Про створення в складі Національного університету „Львівська політехніка“ структурного підрозділу „Навчально-науковий інститут новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола“», Наказу Національного університету «Львівська політехніка» від 27.05.2011 року № 407-1-10 «Про створення відокремленого структурного підрозділу — Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» на базі реорганізованого Коледжу Львівського державного інституту новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола.


Від початку свого існування завдяки актуальним напрямам підготовки навчальний заклад користується чималою популярністю серед випускників шкіл.

Основою концепції розвитку коледжу є інноваційні, соціально обґрунтовані , адаптовані до світових та вітчизняних потреб освітні програми. У них органічно поєднано науку, творчість та новітні технології, без яких неможливе життя сучасного суспільства.

Навчально-виховний процес в коледжі забезпечують висококваліфіковані викладачі. Працелюбність та згуртованість педагогічного колективу, спрямована на створення міцної навчально — матеріальної бази.