Кобилецька Ольга Іванівна

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Версія від 15:11, 2 березня 2015, створена Валерій Куріленков (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук
Кобилецька Ольга Іванівна
Kobylecka.jpg
старший викладач
Громадянство Україна
Alma mater Національний університет «Львівська політехніка».
Дата закінчення 2005 р.
Спеціальність «Фінанси»
Галузь наукових інтересів Проблеми формуваннята управління ПФГ В Україні
Кваліфікаційний рівень «магістр з економіки та підприємництва ».
Поточне місце роботи кафедра фінансів (ІППТ), Інститут підприємництва та перспективних технологій , Національний університет «Львівська політехніка».

Кобилецька Ольга Іванівна — старший викладач кафедри фінансів (ІППТ), Інституту підприємництва та перспективних технологій, Національного університету «Львівська політехніка».

Загальна інформація

Освіта

Освіта повна вища, закінчила Інститут підприємництва та перспективних технологій при НУ «Львівська політехніка» (2004 р).

У 2005 році отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фінанси» та здобула кваліфікацію магістра з економіки та підприємництва інститут економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка»).

На 2009 рік була прикріплена здобувачем до кафедри фінансів інституту економіки і менеджменту за спеціальністю 08.00.04. «Економіка і управління підприємствами» для складання кандидатських іспитів. В результаті було здано іспити з філософії та з іноземної (німецької) мови на відмінно.

Професійна діяльність:

Досвід роботи у фінансово-кредитних установах:

 • 2005-2006 рр. — менеджер з кредитного обслуговування Львівського відділення ЗАТ «Догмат Україна» (торгова марка «Єврокредит»);
 • 2007 р. — спеціаліст операційного відділу обслуговування приватних клієнтів Львівського відділення № 5 АКБ «ТАС-Комерцбанк».
 • 2008 р. — провідний економіст управління розвитку мережі філій та відділень АБ «Український комунальний банк».

З 2004 року і дотепер працює в Н-Н Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка»:(2004-2007) — викладач кафедри фінансів (ІППТ),

З 2007 по даний час — старший викладач кафедри фінансів (ІППТ) Інститутупідприємництва та перспективних технологій при Національному університет і«Львівська політехніка».

Спеціаліст у галузі страхування.

Педагогічна діяльність

Курси, які викладає:

 • «Фінансовий аналіз»,
 • «Гроші та кредит»,
 • «Податкова система»,
 • «Податковий менеджмент»,
 • «Фінанси підприємств»,

а також курсові проекти з курсу «Фінансовий аналіз» та «Податковий менеджмент».

Наукові інтереси

 • Проблеми формування та управління ПФГ В Україні

Вибрані публікації

Є співавтором п’яти методичних вказівок.

Опубліковано шість публікацій.

Основні з них:

 1. Колісник М.К., Кобилецька О.І. Проблеми та перспективи функціонування бюро кредитних історій в Україні. Науковий вісник Національного лісотехнічного університету України: Збірник науково-технічних праць. — Львів: РВВ НЛТУ України. — 2009. — Вип..19.2. — с.208-219.
 2. Колісник М.К., Кобилецька О.І. Проблеми формування та управління ПФГ В Україні. Економіка: проблеми теорії та практики: Збірник наукових праць. — Випуск 254: В 6 т.- Т.VІ.- Дніпропетровськ: ДНУ, 2009. —с.1420-1427.
 3. Кобилецька О.І., Кулиняк І.Я. Класифікація видів промислово-фінансових груп // Економіка: проблеми теорії та практики: Збірник наукових праць. — Випуск 255: В 9 т. — Т. І. Дніпропетровськ: ДНУ, 2009. — С.270-276

Контакти

вул. Горбачевського, 18, м. Львів, 79044; 32-й корпус, кімн. 308

Tел. +38 (032) 258-25-68

E-mail: kafedrafn@i.ua