Відмінності між версіями «Калиновська Наталія Леонідівна»

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
(Контакти)
 
(Не показано одну проміжну версію цього користувача)
Рядок 1: Рядок 1:
 
{{Особа
 
{{Особа
 
| П.І.Б =  Калиновська Наталія Леонідівна
 
| П.І.Б =  Калиновська Наталія Леонідівна
| Зображення (фото) =   
+
| Зображення (фото) =  Калиновська.jpg
 
| Підпис зображення (фото) =  
 
| Підпис зображення (фото) =  
 
| Ім'я при народженні =
 
| Ім'я при народженні =
Рядок 116: Рядок 116:
  
 
У 2020 році нагороджена ДИПЛОМОМ Лауреата 1 премії та ДИПЛОМОМ “ЗОЛОТІ ОПЛЕСКИ” за участь у МІЖНАРОДНОМУ БАГАТОЖАНРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ “ЗОРЯНИЙ ЧАС”. У 2020 році до Дня незалежності письменниця і громадська діячка нагороджена УКРАЇНСЬКИМ ФОНДОМ КУЛЬТУРИ ім. Бориса Олійника і ВО “КРАЇНА” пам'ятною медаллю “ЗА ВІРНІСТЬ ЗАПОВІТАМ КОБЗАРЯ”.  
 
У 2020 році нагороджена ДИПЛОМОМ Лауреата 1 премії та ДИПЛОМОМ “ЗОЛОТІ ОПЛЕСКИ” за участь у МІЖНАРОДНОМУ БАГАТОЖАНРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ “ЗОРЯНИЙ ЧАС”. У 2020 році до Дня незалежності письменниця і громадська діячка нагороджена УКРАЇНСЬКИМ ФОНДОМ КУЛЬТУРИ ім. Бориса Олійника і ВО “КРАЇНА” пам'ятною медаллю “ЗА ВІРНІСТЬ ЗАПОВІТАМ КОБЗАРЯ”.  
 +
 +
Клиновська Н. Л. - керівник проєкту, голова журі І-ого ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ “У римах світлих оживає слово” за підтримки літературної платформи “Кабінет молодого автора” Національної спілки письменників України, Центральної бібліотечної системи для дорослих міста Львова. Вперше оголошено на сайті новин НСПУ, Публічних бібліотек м. Львова, управління культури до Всесвітнього дня поезії у березні 2021 р.
 +
Посилання: новини НСПУ від 25.03.2021 (Googl)
 +
 
                        
 
                        
 
===Контакти===
 
===Контакти===

Поточна версія на 15:24, 14 вересня 2021

Калиновська Наталія Леонідівна
Калиновська.jpg
Громадянство Україна
Галузь наукових інтересів управління транспортними підприємствами, зокрема в контексті міжнародних перевезень, відновлення дорожньо-транспортної техніки, оптимізації витрат на її функціонування, проблеми інтеграції України в систему світового господарства.
Науковий ступінь магістр
Науковий керівник доктор економічних наук, професор, Заслужений працівник народної освіти України Кузьмін Олег Євгенович, директор Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту, Національний університет «Львівська політехніка».
Вчене звання доцент
Поточне місце роботи Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва, Інститут економіки і менеджменту, Національний університет «Львівська політехніка»

Загальні відомості

У 1983 р. закінчила Національний університет «Львівська політехніка» і отримала повну вищу освіту: кваліфікацію інженер-будівельник за спеціальністю “Водопостачання і каналізація”. В 1997 р. отримала другу вищу освіту: кваліфікацію інженер-економіст за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності підприємств» та здобула кваліфікацію магістра з менеджменту

Тема дисертаційних досліджень: Пдвищення економічної ефективності міжнародних перевезень на транспортних підприємствах в умовах світових інтеграційних процесів.

Науковий керівник — доктор економічних наук, професор, Заслужений працівник народної освіти України Кузьмін Олег Євгенович, директор Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту, Національний університет «Львівська політехніка».

Навчальна робота

Дисципліни, які викладає:

  • «Підприємництво та менеджмент»;
  • «Економіка підприємства»;
  • «Економіка транспорту»;
  • «Економіка і управління підприємством».

Науково-дослідна робота

Сфера наукових інтересів: управління транспортними підприємствами, зокрема, в контексті міжнародних перевезень, відновлення дорожньо-транспортної техніки, оптимізації витрат на її функціонування, проблеми інтеграції України в систему світового господарства.

Стажування та підвищення кваліфікації

2010 р.,2015 р., - стажування на ДП ЛДАРЗ “Львівський авіаціцно-ремонтний завод”

2009-2010 н.р, 2015-2016 н.р. - семінар психолого-педагогічних знань у Національному університеті «Львівська політехніка»з підвищення педагогічної майстерності при Львівській політехніці.

Вибрані публікації

Основні публікації за останні роки

Навчальні посібники

1. Митне регулювання: Навчальний посібник / В.М. Голомовзий, Л.А. Панкова, О.Ю. Григор'ев, А.О. Босак, Н.Л. Калиновська, В.Г. Саяпіна. - Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004 р.- 240 с.

Монографії

1. Відновлення авіаційної техніки: чинники забеспечення та економічна ефективності [монографія] /О. Є. Кузьмін, Ж.В. Поплавська, О.Г. Мельник, А.О. Калиновський, Н.Л. Калиновська. - “Міські інформаційні системи”. 2019 р.- 214 с.

Публікації у фахових та наукометричних виданнях

1. Аналіз стану інформаційного забезпечення відновлення авіаційної техніки - наукових виданнях, що входять до науко метричних баз даних Scopus або Web of Science Калиновський А. О., Калиновська Н. Л., Голомовзий В. М., Лучит Л. В., 2018.

2. Стан та перспективи розвитку глобальної авіаційної галузі та ринку послуг із відновлення авіаційної техніки. Калиновський А.О., Лучит Л.В. та Голомовзий В.М. Бізнес Інформ, 3, (Бази даних: Ulrichsweb Global Serials Directory, Research Papers in Economics, РИНЦ, Index Copernicus, Directory of Open Acess Journals, CiteFactor, Academic Journals Database, Scientific Indexing Services, Advanced Science Index, Open Academic Journals Index, GetInfo, BASE, InfoBase Index, OpenAIRE, WorldCat, SUNCAT Union Catalogue, COPAC Union Catalogue, Соціонет, Open Access Library, J-Gate, Академія Google, Research Bible), 2018.

3. Голомовзий В. М., Калиновська Н. Л., Калиновський А. О. Оцінювання витрат з відновлення заводської системи машин. Ефективна економіка. 2018. № 4

4. Голомовзий В. М., Калиновська Н. Л., Калиновський А. О., Лучит Л. В.Оцінювання економічної ефективності з відновлення заводської системи машин Електронне фахове видання з економіки “Ефективна економіка”, №5, Дніпро, 2018.

5. Економічна оцінка витрат системи відновлення дорожньо-транспортної техніки. Голомовзий В. М, Калиновська Н. Л. III-я Всеукраїнська науко-во-практична конференція “Автобусобудування та пасажирські перевезення в Україні”22-23 лютого, 2018 р., м. Львів.

6. Калиновський А. О., Голомовзий В. М., Калиновська Н. Л., Лучит Л. В. Розвиток інформаційної складової підвищення економічної ефективності відновлення авіаційної техніки авіаремонтними підприємствами. Ефективна економіка. 2019. № 4.

7. Голомовзий В. М, Калиновська Н. Л. Аналіз систем технічного обслуговування і ремонту та їхня ефективність впливу на технічний стан заводської системи машин в процесі її експлуатації. / Електронне наукове фахове видання «Економіка і держава» – 2020. - №7.

Інші важливі здобутки

Наталія Калиновська - членкіня Національної спілки писменників України, Української асоціації письменників, голова Львівського осередку Всеукраїнського об'єднання “Письменники Бойківщини”. Авторка 23-ох поетичних збірок. Ключовими з них стали: “Вінок любові”, “ Яке це щастя народитись в місті Лева!”, “Бруківка... осінь... листопад...”, “Мелодія дощу”, “Палає папороті цвіт”, “Вишневий джем”, “Шануй своє коріння”, “Еліксир життя”, “Кредо”, “Кольори освідчень” “Будванські передзвони”, “Симфонія Балкан” та інші. У 2016 році поетеса стала Лауреатом Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу “Гілка золотого каштана”. Є Дипломантом Всеукраїнських конкурсів ім. Леся Мартовича, Володимира Дроцика. У 2017 році письменниця стала ЛАУРЕАТОМ Міжнародної літературно-мистецької премії ім. Миколи Сингаівського у номінації “Поетична творчість”, у 2018 році її творчі здобутки оцінив УКРАЇНСЬКИЙ ФОНД КУЛЬТУРИ ім. Бориса Олійника і нагородив поетесу ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ.

Друкується в газетах “За вільну Україну”, “Народна армія”, “Життя і праця”, тематичних альманахах та антологіях. Про її плідну творчість є понад 20 відгуків у СМІ у т. ч. в тижневику “Аудиторія”.

За її ініціативи організовано та проведено міський літературний конкурс юних талантів “У римах світлих оживає слово!” за підтримки ЦБС для дорослих м. Львова. Цей проект було представлено за її ініціативи на 25-ому та 26-ому Міжнародному Форумі. Нагороджена грамотами та подяками за активну творчу роботу: Львівським Будинком офіцерів, Західним територіальним управлінням військової служби правопорядку, Українською асоціацією письменниківв, ВО “Письменники Бойківщини”, СЗШ м. Львова та бібліотечною системою. Є співавторкою 7-ми пісень: у т.ч. із Заслуженим діячем мистецтв України Богданом Косопудом та Заслуженим артистом України Зеновієм Гучком, з яким бере участь у мистецьких пректах: до Дня матері, до Дня Міста, до Різдвяних Свят та є ведучою і учасницею Всеукраїнського фестивалю української естрадної пісні. Протягом 2017 — 2019 р.р. взяла участь у понад 200 авторських та колективних літературно-мистецьких заходах.

Авторка також є учасницею 23, 24, 25-ого та 26-ого Міжнарожних Форумів видавців у Львові. Веде активну патріотичну, громадську, виховну, мистецьку співпрацю з Львівським Будинком офіцерів, за що отримала ГРАМОТУ у 2018, у 2019 р.р.

У 2019 році УКРАЇНСЬКИМ ФОНДОМ КУЛЬТУРИ ім. Бориса Олійника письменниці присуджено літературно-мистецьку премію імені Івана Нечуя-Левицького за високохудожнє втілення в творчості українського національного характеру, а також звання Лавреата у літературно-краєзнавчому конкурсі ім. М. Утриска.

У 2019 році до Дня міста Львова була нагороджена ВО “КРАЇНА” медаллю “ЗА ВІРНІСТЬ НАЦІОНАЛЬНІЙ ІДЕЇ”.

У 2020 році нагороджена ГРАМОТОЮ НТБ Національного університету “Львівська політехніка” за плідну співпрацю та активну участь в організації та проведенні літературно-мистецьких заходів, спрямованих на розвиток української культури та виховання молоді.

У 2020 році нагороджена ДИПЛОМОМ Лауреата 1 премії та ДИПЛОМОМ “ЗОЛОТІ ОПЛЕСКИ” за участь у МІЖНАРОДНОМУ БАГАТОЖАНРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ “ЗОРЯНИЙ ЧАС”. У 2020 році до Дня незалежності письменниця і громадська діячка нагороджена УКРАЇНСЬКИМ ФОНДОМ КУЛЬТУРИ ім. Бориса Олійника і ВО “КРАЇНА” пам'ятною медаллю “ЗА ВІРНІСТЬ ЗАПОВІТАМ КОБЗАРЯ”.

Клиновська Н. Л. - керівник проєкту, голова журі І-ого ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ “У римах світлих оживає слово” за підтримки літературної платформи “Кабінет молодого автора” Національної спілки письменників України, Центральної бібліотечної системи для дорослих міста Львова. Вперше оголошено на сайті новин НСПУ, Публічних бібліотек м. Львова, управління культури до Всесвітнього дня поезії у березні 2021 р. Посилання: новини НСПУ від 25.03.2021 (Googl)


Контакти

вул. Митрополита Андрея, 5, Львів, 79013; 4 -й корпус, кімната 303

Тел: +38 (032) 258-21-14 ;

+38 (032) 258-22-89 ;

+38 (032) 258-27-24 ;

+38 (032)258-23-63