Вороновська Марта Миколаївна

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Вороновська Марта Миколаївна
Вороновська.jpg
доцент
Громадянство Україна
Галузь наукових інтересів Система мотивів і стимулів інноваційної діяльності машинобудівного підприємства
Поточне місце роботи Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва, Інститут економіки і менеджменту, Національний університет «Львівська політехніка»

Вороновська Марта Миколаївна — доцент кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва, Інституту економіки і менеджменту, Національного університету «Львівська політехніка».

Вороновська Марта Миколаївна, 1984 р.н., у 2006 році здобула повну вищу освіту, закінчила Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та здобула кваліфікацію магістра з менеджменту.

У 2015 р. захистила дисертацію на тему «Стимули і мотиви інноваційної діяльності працівників машинобудівних підприємств» (диплом ДК №030717).

Із 2010 р. працює у Національному університеті «Львівська політехніка» в навчально-науковому Інституті економіки і менеджменту на кафедрі менеджменту і міжнародного підприємництва, де обіймає посаду старшого викладача кафедри.

У 2017 році була відзначена премією Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради для працівників наукових установ НАН України та вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Львівської області для молодих вчених.

Із 01.09.2019р. починає працювати на посаді доцента кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва, а 07.10. 2020 року Вороновській М. М. присвоєно вчене звання доцента (атестат доцента АД 006703).

Наукові інтереси Вороновської М. М. виявляються у праці над проблематикою управління інноваційною діяльністю і стратегічного розвитку підприємств в умовах кластеризації національної економіки. Усі наукові досягнення та отримані результати ґрунтуються на опрацюванні статистичного матеріалу та свідчать про аналітичність при формулюванні завдань та отримання результатів досліджень. Проявлена ініціатива, висунуті оригінальні ідеї щодо розв’язання поставленої проблеми, кваліфіковано використовуються Вороновською М. М. на основі набутих знань для розв’язання економічних завдань щодо сприяння соціально-економічним перетворенням у регіоні.


Навчальна робота

Дисципліни, які викладає:

  • Менеджмент;
  • Облік, аналіз та аудит зовнішньоекономічної діяльності;
  • Міжнародний фондовий ринок.Науково-дослідна робота

Система мотивів і стимулів інноваційної діяльності машинобудівного підприємства

Вибрані публікації

Монографії:

- Mechanism of Sustainable Development of Economic Systems Formation : monograph. (пп. 4.13. «Використання матеріальних стимулів при мотивуванні працівників за результатами інноваційної діяльності машинобудівних підприємств») ;

- Системи прийняття рішень в економіці, техніці та організаційних системах: від теорії до практики: монографія (пп. 5.4. «Мотиваційне ядро інноваційної діяльності працівників машинобудівних підприємств»);

- Потенціал економічного розвитку країни: теорія і практика: монографія (пп. 2.2. «Самомотивація працівників та напрями її розвитку»)


Статті:

1) Інноваційна діяльність промислових підприємств: види та особливості

2) Чинники впливу на інноваційну діяльність промислових підприємств;

3) Джерела стимулювання інноваційної діяльності працівників промислових підприємств;

4) Мотивування працівників підприємств: сутність, сучасні моделі, особливості;

5) Особливості формування та розподілу фонду інноваційного розвитку при мотивування працівників підприємств;

6) Використання надбавки за виконання особливо важливої роботи при стимулюванні інноваційної діяльності на підприємстві;

7) Місце системи стимулів і мотивів в управлінні інноваційною діяльністю машинобудівних підприємств.


Контакти

вул. Митрополита Андрея, 5, Львів, 79013; 4 -й корпус, кімната 302

Тел: +38 (032) 258-21-14 ; +38 (032) 258-22-89 ; +38 (032) 258-27-24 ; +38 (032)258-23-63

E-mail: okuzmin@lp.edu.ua; E-mail: marta_tomych@ukr.ne