Інститут сталого розвитку ім. В’ячеслава Чорновола

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Версія від 15:27, 26 грудня 2012, створена Олександр Стрямець (обговореннявнесок) (Створена сторінка: {{Навчальний_структурний_підрозділ| Офіційна назва = Інститут екології, природо...)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук
Інститут екології, природоохоронної діяльності та туризму ім. В. Чорновола
Emb iept.png
Абревіатура ІЕПТ
Дата заснування 2011 рік
Директор д. т. н., проф. Мороз Олександр Іванович
Розташування (адреса) вул. Генерала Чупринки, 130, 79057, м. Львів (навчальний корпус) кім. 217
Сторінка на lp.edu.ua http://lp.edu.ua/node/159
Власний сайт http://www.ldi.lviv.ua/index.php

Інститут екології, природоохоронної діяльності та туризму ім. В. Чорновола - це навчальний структурний підрозділ університету, створений у жовтні 2011 року відповідно до ухвали Вченої ради університету від 27 вересня 2011 року та наказу ректора (№ 157-10 від 17 жовтня 2011 року) на базі навчально-наукового інституту новітніх технологій та управління імені В. Чорновола та кафедри екології та охорони навколишнього середовища навчально-наукового інституту хімії та хімічних технологій.

Загальна інформація

Навчально-науковий інститут екології, природоохоронної діяльності та туризму імені В’ячеслава Чорновола – наймолодший з інститутів Національного університету «Львівська політехніка».

Основною метою створення ІЕПТ є підготовка фахівців для таких пріоритетних напрямів розвитку науки, освіти та економіки України як збалансоване природокористування, охорона навколишнього середовища, екологічна безпека, а також туристичне господарство.

Підготовку висококваліфікованих фахівців ведуть 6 кафедр.

Список кафедр інституту