Ярмол Лілія Володимирівна

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Ярмол Лілія Володимирівна
Jarmol.jpg
д.ю.н., доцент
Дата народження 10 листопада 1974 року
Alma mater Львівський державний університет ім. І. Франка
Дата закінчення 1997 р.
Науковий ступінь доктор юридичних наук
Науковий керівник доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Академії правових наук України Рабінович Петро Мойсейович, Львівський національний університет імені Івана Франка, професор кафедри теорії та історії держави і права
Вчене звання доцент
Поточне місце роботи кафедра теорії права та конституціоналізму Інститут права, психології та інноваційної освіти Національний університет «Львівська політехніка»

Ярмол Лілія Володимирівна — доктор юридичних наук, доцент кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка»

Освіта

Вища юридична. У 1997 р. здобула диплом спеціаліста за спеціальністю «Правознавство» Львівського державного університету ім. І. Франка, кваліфікація – юрист.

22 лютого 2003 року захистила дисертацію на тему: «Свобода віросповідання людини: юридичне забезпечення в Україні (загальнотеоретичне дослідження)», у зв'язку з чим здобула науковий ступінь кандидата юридичних наук зі спеціальності 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень.

Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор, член — кореспондент Академії правових наук України Рабінович Петро Мойсейович, Львівський національний університет імені Івана Франка, професор кафедри теорії та історії держави і права

У 2008 році рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України присвоєно вчене звання доцента кафедри загальних юридичних дисциплін (курс теорії держави і права).

Професійна діяльність

У 1997–2003 рр. — викладач правничого факультету Західноукраїнського колегіуму.

З 2004–2005 н. р. — доцент кафедри загальних юридичних дисциплін юридичного факультету і в. о. декана юридичного факультету ЗІІТУ при Донецькому державному університеті управління.

З 2005 р. до червня 2011 р. — декан юридичного факультету ЛДІНТУ ім. В. Чорновола.

З 2001 р. до 2011 р. — старший науковий співробітник Львівської лабораторії прав людини і громадянина НДІ державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України (за сумісництвом).

З червня 2011 р. — доцент кафедри теорії та філософії права навчально-наукового інституту права психології та інноваційної освіти НУ «Львівська політехніка».

Нагороди та відзнаки

У 2004 році нагороджена почесною грамотою Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів.

У 2006 році нагороджена почесною грамотою Президії Академії правових наук України за значні здобутки у науковій діяльності.

Навчально-методична робота

Викладає навчальну дисципліну «Теорія держави і права» для студентів базового напряму «Право».

Здійснюю керівництво курсовими роботами з дисципліни «Теорія держави і права» та дипломними роботами.

Наукова діяльність

Наукова робота

Основні напрями наукового дослідження:

  • юридичне забезпечення свободи віросповідання людини в Україні (загальнотеоретичне дослідження);
  • поняття, сутність та юридичні гарантії свободи вираження поглядів.


Опублікувала понад 20 навчально-методичних робіт. Серед них: робочі навчальні програми з дисципліни «Теорія держави і права», спецкурсів «Право людини на свободу віросповідання», «Право людини насвободу вираження поглядів»; конспект лекцій з дисципліни «Право людини на свободу віросповідання»; методичні вказівки до виконання і захисту курсових робіт з дисципліни «Теорія держави і права»; методичні вказівки до виконання і захисту контрольних робіт для студентів заочної форми навчання з дисциплін «Теорія держави і права», «Право людини на свободу віросповідання»; методичні рекомендації до семінарських занять з дисциплін «Теорія держави і права», «Право людини на свободу віросповідання»; «Право людини на свободу вираження поглядів».

Опублікувала понад 30 наукових робіт. Серед них, зокрема, монографія «Свобода віросповідання:юридичне забезпечення в Україні (загальнотеоретичне дослідження)»; три монографії у співавторстві. Виступила понад з 30 доповідями на всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях.

Перелік наукових публікацій

Контакти

вул.Князя Романа 1-3, 79000, Львів; 19 -й корпус, кімата 327

E-mail: TFP_INPP@lp.edu.ua; tfp2014@i.ua