Шкільна Валентина Леонідівна

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Шкільна Валентина Леонідівна
Shkilna.jpg
Alma mater Національний університет "Львівська політехніка"; Львівський національний університет імені І.Франка
Дата закінчення 2014 р.; 2009 р.
Спеціальність «Фінанси і кредит»; «Міжнародні відносини»
Поточне місце роботи асистент кафедри фінансів ІППТ; фахівець з навчальної роботи кафедри фінансів

Професійна діяльність

  • 2014 – дотепер асистент кафедри фінансів

Навчальна робота

Дисципліни, які викладаються та відповідні публікації

1. Страхування , 2. Страхові послуги

  1. Шкільна В.Л. Шляхи покращення фінансування соціального страхування в Україні. // «Проблеми та перспективи розвитку економіки і підприємництва та комп’ютерних технологій в Україні». – Львів: Навчально-науковий Інститут підприємництва і перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка», 2014. – С. 104-107.
  2. Шкільна В.Л. Розвиток медичного страхування в Україні // «Проблеми та перспективи розвитку економіки і підприємництва та комп’ютерних технологій в Україні». – Львів: Навчально-науковий Інститут підприємництва і перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка», 2015. – С. 92-94.

3. Банківська система

4. Фінанси підприємств

  1. Шкільна В.Л. Податкова система та її роль у формуванні бюджету України // О.В. Химич, В.Л. Шкільна – Збірник матеріалів міжнародної науково-практичної конференції «Тенденції економічного розвитку України в умовах нестабільності» - Київ.- 29-30 червня 2015 р. – С. 73-76.

Підвищення кваліфікації

  • 2014-2015 рр. - курс навчання на СПЗ (посвідчення № 173-2015)
  • листопад 2015 р.- лютий 2016 р. – стажування на ПрАТ "АСК ПЗУ України"

Основні публікації

Публікації тез доповідей

  1. Шкільна В.Л. Класифікація способів здійснення та результатів реструктуризації підприємств / І.О. Кривецький, В.Л. Шкільна // Проблеми та перспективи розвитку економіки і підприємництва та комп’ютерних технологій в Україні: матеріали ХІІ Науково-практичної конференції, 4 - 8 квітня 2016 р. - Львів: Інститут підприємництва та перспективних технологій Національного університету "Львівська політехніка", 2016. - с. 496 - 468.
  2. Шкільна В.Л. Шляхи покращення фінансування соціального страхування в Україні. // «Проблеми та перспективи розвитку економіки і підприємництва та комп’ютерних технологій в Україні». – Львів: Навчально-науковий Інститут підприємництва і перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка», 2014. – С. 104-107.
  3. Шкільна В.Л. Розвиток медичного страхування в Україні // «Проблеми та перспективи розвитку економіки і підприємництва та комп’ютерних технологій в Україні». – Львів: Навчально-науковий Інститут підприємництва і перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка», 2015. – С. 92-94.
  4. Шкільна В.Л. Податкова система та її роль у формуванні бюджету України // О.В. Химич, В.Л. Шкільна – Збірник матеріалів міжнародної науково-практичної конференції «Тенденції економічного розвитку України в умовах нестабільності» - Київ.- 29-30 червня 2015 р. – С. 73-76.


Кафедра фінансів (ІППТ) Інститут підприємництва та перспективних технологій