Спеціальність "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Постер ІБАС rgb.jpg

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності «Львівської політехніки» пропонує престижну освіту, яка дозволить поєднати приємне з корисним - здобути професію, яку молодь справді любитиме! І все це завдяки новій спеціальносі - ІБАС Інформаційна, бібліотечна та архівна справа!

Про напрям

Наша мета - якісна освіта, яка дозволяє подальше працевлаштування та кар'єрний ріст у високооплачуваних престижних галузях діяльності, орієнтованих на роботу з інформацією за допомогою новітніх технологій.

Ми навчаємо організовувати ділову комунікацію, створювати та керувати спільнотами в соцмережах, підтримувати бізнес онлайн, здійснювати рекламу в Інтернеті, управляти проектами, підбирати й розвивати успішний колектив, і навіть вести конкурентну розвідку. Навчання за напрямом 029 "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" дозволяє нашим випускникам працювати на високооплачуваних посадах - професії, які здобувають тут, включено до списку найпрестижніших у світі.

Перспективні посади наших випускників

 • інформаційний аналітик;
 • SMM – фахівець;
 • адміністратор систем електронного документообігу;
 • менеджер з PR, HR та управління контентом;
 • референт у службах державної адміністрації;
 • адміністратор та модератор веб-спільнот;
 • фахівець із управління якістю бібліотечної/архівної справи.

Саме наші випускники, прослухавши цикл дисциплін з електронного урядування та документообігу, є фахівцями, які впроваджують новітні технології в органи влади. Унікальні компетенції в галузі управління спільнотами та формування інтернет-контенту дозволяють реалізувати себе в професіях копірайтера, модератора спільнот. Наші студенти здобувають навички роботи з офісним та виставковим обладанням. Для навчання в лабораторіях використовується сучасне програмне забечення електронного документообігу різних класів, зокрема системи світового рівня Alfresco та Docsvision. Окремі навички здобуваються в "польових" умовах Інтернету. Студенти розгортають власні сайти та представництва в соціальних мережах, адаптуються до участі в професійних та наукових спільнотах.

Продовження навчання

Після закінчення бакалаврату ІБАС випускники мають можливість продовжити навчання в магістратурі за напрямами:

 • інформаційна діяльність
 • інформаційний менеджмент
 • управління документаційними процесами

Необхідні сертифікати ЗНО

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти для спеціальності "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" :

 1. Українська мова та література
 2. Історія України
 3. Математика/іноземна мова/географія

Контакти