Сенишин Володимир Васильович

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Сенишин Володимир Васильович
Senyshyn Volodymyr.jpg
Дата народження 2 вересня 1946
Помер 26 квітня 2021

Alma mater Львівський політехнічний інститут
Дата закінчення 1976
Спеціальність Водопостачання
Поточне місце роботи Кафедра проектування та експлуатації машин, Інститут механічної інженерії та транспорту, Національний університет «Львівська політехніка»

Сенишин Володимир Васильович  (1946 - 2021) — провідний спеціаліст кафедри проектування та експлуатації машин Національного університету «Львівська політехніка».

Загальна інформація

Народився 2 вересня 1946 року у селі Бартатів Городоцького району Львівської області. Після закінчення львівської середньої школи №44 працював токарем на заводі автонавантажувачів.

Протягом 1965-1968 роках служив у лавах радянської армії.

Від 1968 року працював старшим лаборантом у НДЛ-40 при кафедрі автоматизації і механізації машинобудівної промисловості. У 1976 році закінчив теплотехнічний факультет Львівського політехнічного інституту за спеціальністю "Водопостачання" і переведений на посаду старшого інженера.

З 1980 року працював завідувачем лабораторії кафедри електронного машинобудування.

У 2012 році переведний на посаду провідного спеціаліста кафедри.

Займався оснащенням навчальних лабораторій новим технологічним обладнання і комп'ютерною технікою, впровадженням у навчальний процес нових розробок за результатами науково-дослідних робіт. Брав участь у виконанні госпдоговірних науково-дослідних робіт. Має публікації та авторські свідоцтва на винаходи.

Хобі

Бокс, футбол, вирощування квітів.