Нестеренко Анна Олександрівна

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Нестеренко Анна Олександрівна
Дата народження 24 травня 1984 року
Громадянство Україна
Alma mater Житомирський Національний Агроекологічний Університет, Національний університет «Львівська політехніка»
Дата закінчення 2015 рік
Спеціальність «Судова експертиза», «Менеджмент ЗЕД: управління митною діяльністю»
Поточне місце роботи Кафедра конституційного та міжнародного права Інституту права та психології, Національного університету «Львівська політехніка»

Нестеренко Анна Олександрівна — фахівець кафедри конституційного та міжнародного права Інституту права та психології, Національного університету «Львівська політехніка».

Освіта

  • В 2011 році закінчила факультет економіки та менеджменту Житомирського національного агроекологічного університету і здобула диплом бакалавра за спеціальністю «Менеджмент ЗЕД».
  • У 2013 році закінчила навчання в Навчально-науковому інституті права та психології Національного університету «Львівська політехніка» і здобула диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Судова експертиза».
  • У 2015 році закінчила навчання в інституті економіки та менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» і отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «менеджмент ЗЕД: управління митною діяльністю».

Професійна діяльність

З березня 2014 року фахівець кафедри конституційного та міжнародного права Навчально - наукового Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка».

Наукові інтереси

  • міжнародне право;
  • демографічні процеси;
  • міграційний рух населення.

Галузь наукових інтересів: 08.00.07 — демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика