Липка Наталія Володимирівна

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Липка Наталія Володимирівна
Липка Наталія Володимирівна1.jpg
асистент
Дата народження 4 вересня 1974 року
Місце народження м. Львів
Громадянство Україна
Alma mater Львівський національний університет імені Івана Франка
Дата закінчення 2012 р.
Спеціальність психологія
Поточне місце роботи Національний університет «Львівська політехніка», Інститут права та психології , Кафедра теоретичної та практичної психології

Липка Наталія Володимирівна — асистент Кафедра теоретичної та практичної психології , Інституту права та психології.

Освіта

 • Закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Психологія».
 • З 2014 року навчаюсь на заочній формі у аспірантурі Київського національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Тема дисертаційного дослідження: «Вікова динаміка розвитку спілкування осіб з розладами спектру аутизму підліткового та юнацького віку», науковий керівник дійсний член Національної Академії педагогічних наук України доктор педагогічних наук, директор Інституту корекційної педагогіки та психології, НПУ імені М.П. Драгоманова, професор Синьов Віктор Миколайович.
 • З вересня 2018 року ‒ на посаді асистента кафедри теоретичної та практичної психології Національного університету «Львівська політехніка».

Професійна діяльність

Основні курси:

 • Спеціальна психологія;
 • Психологія загальна та особистості;
 • Основи психотерапії;
 • Психологія особистості.

Наукова діяльність

Опрацьовано 20 сертифікатів за психотерапевтичними напрямками: BSFT(Brief Solution Focused Therapy) і STC (Systemic Therapy and Counseling), сумарно понад 300 год.

Серед них:

 • У 2018 році проходила навчання за психотерапевтичним напрямком BSFT: «Використання методу BSTF в роботі з парами та малими дітьми», а також у 2018р. відбулось опрацювання приватної практики - супервізія використання методу BSTF в роботі з парами та малими дітьми.
 • У 2017 році проходила підвищення кваліфікації за психотерапевтичним напрямком STC «Системна терапія і консультування», тема: «Життєздатність з концепцією інтегративної методології (КІМ)».
 • У 2016 році проходила підвищення кваліфікації за психотерапевтичним напрямком STC «Системна терапія і консультування», тема: «4 кроки стабілізації травми».
 • У 2015 році проходила навчання за психотерапевтичним напрямком: «Короткотермінова терапія, сконцентрована на рішенні» (BSFT)

сертифікат ПТ № 0007/2015, а також у 2015р. відбулось опрацювання приватної практики - супервізія у контексті короткотермінової психотерапії.

Наукові інтереси

Сфера професійних інтересів — дослідження в галузі спеціальної психології, психокорекції для людей із особливими потребами.

Вибрані публікації

Автор 16 статей і матеріалів конференцій

Серед них:

 1. Липка Н. В. Дослідження динаміки розвитку спілкування осіб з РСА у пубертатному періоді//Науковий часопис НПУ ім. М. П. Драгоманова. Сер. 19: Корекційна педагогіка та спеціальна психологія - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2018. - Вип. 35. - C. 115-120.
 2. Липка Н. В. Психологічні бар’єри соціалізації підлітків з розладами спектра аутизму / Н. В. Липка, К. О. Островська // Актуальні проблеми психології. - 2015. - Т. 12, Вип. 21. - С. 194-202.
 3. Липка Н. В. Динаміка поведінки осіб з аутичними відхиленнями в підлітковому і юнацькому віці/ Логопедія. - 2015. - № 6. - С. 37-43.
 4. Липка Н. В. Особливості професійно-трудової соціалізації підлітків з розладами аутизму / Науковий часопис НПУ ім. М. П. Драгоманова. Сер. 19: Корекційна педагогіка та спеціальна психологія - Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2014. - Вип. 28. - C. 307-312.


Контакти

вул. Князя Романа 1-3, м. Львів, 79000; 19 корпус

Тел.: +38 (032) 258-31-01

E-mail: tpp.dept@lpnu.ua