Кулик Володимир Володимирович

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Кулик Володимир Володимирович
Foto visa 1.jpg
Дата народження 21.02.1980
Місце народження м.Львів
Громадянство Україна
Національність Українець
Alma mater Національний університет «Львівська політехніка»
Спеціальність Технологія та устаткування зварювання
Галузь наукових інтересів Роботоздатність нових функціональних матеріалів
Науковий ступінь доктор технічних наук
Науковий керівник Осташ Орест Петрович
Дата присвоєння н.с. 2019
Поточне місце роботи Національний університет "Львівська політехніка"

Кулик Володимир Володимирович (*21 лютого 1980) — магістр зі зварювання за спеціальністю «Технологія та устаткування зварювання», доктор технічних наук зі спеціальності 05.02.01 - матеріалознавство.

Біографічні відомості

У 1997 р. закінчив СШ №19 м. Львів.

У 2002 р. закінчив кафедру зварювального виробництва, діагностики та відновлення металоконструкцій Національного університету "Львівська політехніка" з присвоєнням кваліфікації магістра зі зварювання за спеціальністю «Технологія та устаткування зварювання».

Впродовж 2002-2016 рр. працював у Фізико-механічному інституті ім. Г.В. Карпенка НАН України, пройшовши шлях від інженера до наукового співробітника.

У 2006-2010 рр. навчався в аспірантурі при Фізико-механічному інституті ім. Г.В. Карпенка НАН України.

У 2010 р. достроково захистив дисертацію "Обгрунтування роботоздатності сталей високоміцних залізничних коліс з врахуванням їх тріщиностійкості" зі спеціальності 05.02.01 - матеріалознавство на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.226.02 Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка НАН України на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.

З 2016 року працює на кафедрі прикладного матеріалознавства та обробки матеріалів.

У 2019 р. захистив дисертацію "Розроблення концепції створення високоміцних колісних сталей" зі спеціальності 05.02.01 - матеріалознавство на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.226.02 Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка НАН України на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук.

Навчально-методична та наукова робота робота

З 2016 року працює на кафедрі прикладного матеріалознавства та обробки матеріалів.

Упродовж усіх років поєднував викладацьку й наукову роботу. Читає лекції, проводить лабораторні та практичні роботи з дисциплін "Деградація та надійність матеріалів", "Теоретичні основи ливарного виробництва", "Виробництво виливків спеціальними способами лиття", "Виробництво виливків із сталей", "Виробництво виливків із кольорових металів" та "Виробництво виливків із чавуну" для студентів для напрямів підготовки 132 «Матеріалознавство» та 136 «Металургія».

Керує виконанням бакалаврських та магістерських робіт.

Є заступником завідувача кафедри прикладного матеріалознавства та обробки матеріалів з наукової роботи.

Публікаційна діяльність

Автор понад 150 публікацій та патентів.

Scopus ID: 56738918700

Web of Science ResearcherID: AAH-1148-2019

Участь у проектах, навчання та стажування

Брав участь у виконанні освітнього проекту MMATENG «Модернізація навчальних планів дворівневої програми підготовки (бакалаври/магістри) з інженерного матеріалознавства на основі компетентного підходу та найкращого досвіду з впровадження положень Болонського процесу» міжнародної програми TEMPUS.

Брав участь в підготовці та реалізації гранту «Львів науковий» — Міжнародний тренінг із популяризації інноваційних технологій у галузі матеріалознавства та ливарного виробництва», який відбувся 2017 р.

Закінчив учбовий курс «Введення в САПР РТС Creo Parametric 3.0». Інженерна компанія «ТЕХНОПОЛІС» з 19.06.2017 до 23.06.2017.

У 2020 р. брав участь у тренінгу відповідно до Програми Польського національної агенції (NAWA) з питань академічного обміну з проекту KATAMARAN. Є Учасником проекту по організації подвійних дипломів та створенню освітньої програми навчання магістра за спеціальністю 132 «Матеріалознавство» разом з Краківською політехнікою (Польша).

Пройшов стажування в Краківській політехніці.

Контакти

м. Львів, вул. Устияновича 5, корп. 10, к. 31

Е-mail: kulykvolodymyrvolodymyrovych@gmail.com

Тел.: +38 (032) 258-25-13