Колич Ольга Іванівна

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Колич Ольга Іванівна
Колич.jpg
к. юр. н., доцент
Дата народження 3 квітня 1989 року
Місце народження місто Перемишляни Львівської області.
Alma mater Львівська комерційна академія
Дата закінчення 2011
Спеціальність правознавство
Кваліфікаційний рівень юрист
Поточне місце роботи кафедра теорії права та конституціоналізму, Інститут права, психології та інноваційної освіти, Національний університет «Львівська політехніка»]

Колич Ольга Іванівна — кандидат юридичних наук, доцент кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка»

Освіта

У 2011 році закінчила магістратуру юридичного факультету Львівської комерційної академії. Спеціальність — правознавство.

У 2017 році захистила кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему: «Філософсько-правова концепція української полемічної літератури».

Професійна діяльність

У 2010-2011 році працювала завідувачкою кабінету інформаційного забезпечення юридичного факультету інформаційно-навчального інституту Львівської комерційної академії.

З 2011 року — асистент кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка».

Навчально-методична робота

Працює над вдосконаленням навчально-методичного комплексу із дисциплін «соціологія права» та «культурологія права ч.2», зокрема: робочої навчальної програми, програми навчальної дисципліни, методичних рекомендацій для проведення семінарських занять (для кожного семінарського заняття окремо), лекційного фонду.

Вибрані публікації

  • Колич О.І. Генеза української полемічної течії та її значення для розвитку філософсько-правової думки

Наукова діяльність.

Працює над дослідженням виникнення і становлення філософсько-правових поглядів, а також філософсько-правового осмисленням засад утворення та розвитку суспільних відносин в Україні та країнах Західної Європи. Колич О.І. працює над дослідженням проблемних питань філософії права, зокрема антропології та аксіології права.

Навчаючись у магістратурі, працювала над написанням магістерської роботи на тему: «Філософія господарсько-правових відносин Середньовіччя», у якій досліджувала концепцію розвитку галузей господарства, його інституцій та категорій; давала всебічний аналіз конкретних проблем господарського розвитку провідних європейських країн та України в певні періоди їхньої історії. Шляхом вивчення філософсько-правового аспекту господарських відносин, у даній роботі було поєднано філософські, правові та історико-економічні знання.


Громадська діяльність.

З 2008 по 2010 роки працювала у Лізі студентів-правників Львівської комерційної академії, яка провадить правопросвітницьку та правозахисну діяльність; допомагає у підтримці та реалізації прав та інтересів громадян шляхом надання безплатних юридичних консультацій.


Контакти

вул.Князя Романа 1-3, 79000, Львів; 19 -й корпус, кімата 327

E-mail: TFP_INPP@lp.edu.ua; tfp2014@i.ua