Кирик Мар'ян Іванович

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
(Перенаправлено з Кирик Мар’ян Іванович)
Перейти до: навігація, пошук
Кирик Мар’ян Іванович
Kyryk 2021.jpg
д.т.н., професор
Дата народження 08 cерпня 1976 року
Громадянство Україна
Національність українець
Alma mater Державний університет «Львівська політехніка»
Дата закінчення 1999 р.
Спеціальність «Інформаційні мережі зв’язку»
Галузь наукових інтересів інформаційно-комунікаційні технології, безпека інформаційних систем
Кваліфікаційний рівень інженер в галузі електроніки та телекомунікацій
Науковий ступінь доктор технічних наук
Дата присвоєння н.с. 2018 р.
Вчене звання професор
Дата присвоєння в.з. 2021
Поточне місце роботи Національний університет «Львівська політехніка», Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки, Кафедра телекомунікацій

Кирик Мар’ян Іванович - доктор технічних наук, професор, професор кафедри телекомунікацій, Національного університету «Львівська політехніка».

Біографічна довідка

У 1999 р. закінчив Державний університет «Львівська політехніка», радіотехнічний факультет і отримав диплом інженера в галузі електроніки та телекомунікацій за спеціальністю «Інформаційнімережі зв’язку».

З січня 2000 р. працював в секторі комп’ютерних мереж обчислювального центру Національного університету «Львівська політехніка» на посаді інженера-програміста.

Навчально-технічний центр мережевих технологій («PolyNet») - мережевий адміністратор.

З вересня 2002 р. асистент кафедри «Телекомунікації» Національного університету «Львівська політехніка».

Як науково-педагогічний працівник пройшов шлях від асистента кафедри телекомунікацій (2002 р.) до професора кафедри (2020 р.).

З 2004 р. до 2008 р. навчався в аспірантурі Національного університету «Львівська політехніка», яку завершив захистом кандидатської дисертації (Одеська національна академія зв’язку іменіім. О.С. Попова, 2009 р).

З 2016 р. до 2018 р. проходив підготовку у докторантурі Національного університету «Львівська політехніка», за результатами якої в 2018 році захистив докторську дисертацію на тему: «Методи та моделі управління контентом в розподілених інфокомунікаційних системах».

Виконавець Європейського гранту обміну науковими дослідженнями та інноваціями (RISE), MSCA-RISE-2017-IMAGE #778156 Європейської Програми «Горизонт-2020».

Учасник програмних/організаційних комітетів міжнародних наукових конференцій IEEE AICT–2017, 2019, IDAACS-SWS 2018, TCSET-2020.

Член СВР Д35.052.10.

Гарант освітньо-професійної програми «Інформаційно-комунікаційні системи» (галузь знань — 12 Інформаційні технології, спеціальність — 126 Інформаційні системи та технології).

Керівник Академії Cisco НУ "Львівська політехніка", сертифікований інструктор CCAI з курсів CCNA Routing & Switching, CCNA Cybersecurity Operations, Network Security.

Наукові інтереси

Наукові інтереси: дослідження в сфері підвищення ефективності функціонування телекомунікаційних систем та мереж, розподілені інформаційно-комунікаційні системи та технології, CDN, QoS, QoE.

Видавнича діяльність

Опублікував понад 100 наукових та науково-методичних праць.


Контакти

ІТРЕ, каф.ТК, 302к. ХІ н.к., тел. 258-24-44

Адреса електронної пошти: marian.i.kyryk@lpnu.ua