Кафедра напівпровідникового та електровакуумного машинобудування

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук

Кафедра напівпровідникого та електровакуумного машинобудування (абревітура — НЕМ) — попередня назва кафедри електронного машинобудування.

Кафедру НЕМ було створено у 1962 р. в період розвитку напівпровідникової техніки, ядерної енергетики і космічних досліджень.

Основним завданням кафедри на той час була підготовка фахівців з дослідження, розроблення й експлуатації технологічного обладнання і пристроїв, які застосовували у виробництві напівпровідникових і електровакуумних приладів, у системах з надвисоким вакуумом і у системах космічних апаратів.

Першим завідувачем кафедри напівпровідникового та електровакуумного машинобудування був професор, кандидат технічних наук Беспалов Констянтин Іванович.

Архівні документи

Іменне запрошення Штанкову Олегу Борисовичу для участі у розширеному засіданні ради механіко-технологічного факультету, присвяченому вшануванню декана механіко-технологічного факультету, кандидата технічних наук, професора Беспалова Константина Івановича, якому 25 грудня 1979 року виповнилося 60 років з дня народження та 38 років трудової і науково-педагогічної діяльності. Засідання відбулося 24 грудня 1979 року в залі засідань ради ЛПІ (головний корпус, вул. Миру, 12).

Обкладинка звіту по навчальній практиці на ВО "Кінескоп". Звіт виконано студентом групи НЕМ-11, МТФ, Прохоровим А. А. Керівник практики від Львівського ордена Леніна Політехнічного інституту Штанков О. Б. Керівник практики від підприємства Бірюков Г. І. 1985 рік.

Характеристика студента Шведа Андрія Зіновійовича, який проходив практику на ВО "Кінескоп". Керівник практики від підприємства Бірюков Г. 1985 рік.

Журнал обліку виконання лабораторних робіт, ЛПІ, 1970-ті роки.

Робочий план по дисципліні, ЛПІ, 1970-ті р.р.

Запрошення для участі в роботі обласної науково-практичної конференції "Підвищення ефективності виробництва і якості продукції - ключова проблем Х п'ятирічки", яка відбудеться з 29 червня по 2 липня 1979 року в приміщенні Львівського обласного Будинку якості, метрології і стандартизації (м. Львів, вул. Радянська, 30а).

Запрошення до участі в науково-практичній конференції випускників Львівського ордена Леніна політехнічного інституту 1964 року "Основні напрями і проблеми розвитку машино і приладобудування в 11 п’ятирічці". Конференція відбудеться з 29 червня по 2 липня 1979 року в приміщенні ЛПІ (м. Львів, вул. Миру, 12).