Демська Юлія Василівна

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Демська Юлія Василівна
1989-03-21 Демська.jpg
асистент
Дата народження 21 березня 1989 року
Громадянство Україна
Alma mater Національний університет «Львівська політехніка».
Дата закінчення 2011 р.
Спеціальність «Облік і аудит».
Галузь наукових інтересів дослідження організації та методики бухгалтерського обліку резервів та регулятивів.

витратами підприємства

Кваліфікаційний рівень магістр з економіки і підприємництва
Поточне місце роботи Кафедра обліку та аналізу, Інститут економіки і менеджменту, Національний університет «Львівська політехніка».

Демська Юлія Василівна — асистент кафедри обліку та аналізу, Інституту економіки і менеджменту, Національного університету «Львівська політехніка»..

Загальні відомості

Дата народження: 21 березня 1989 року

Вищу освіту здобула у 2011 році, закінчивши Національний університет «Львівська політехніка» і одержавши кваліфікацію магістра з економіки і підприємництва за спеціальністю «Облік і аудит».

У 2009 нагороджена дипломом за І місце Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих науковців, аспірантів, здобувачів і студентів «Актуальні проблеми і перспективи розвитку обліку, аналізу та контролю» (м. Луцьк).

У 2013 році нагороджена дипломом І ступеня Третьої наукової конференції аспірантів, пошукувачів та магістрів «Облік, аналіз та контроль в системі управління підприємницькими структурами» (м. Львів) та дипломом Національного університету «Львівська політехніка» за успіхи у професійній діяльності та сумлінну працю на благо Львівської політехніки.

Викладацька діяльність

Проводить практичні заняття з дисциплін «Бухгалтерський облік» та «Бухгалтерський облік за видами економічної діяльності».

Наукова діяльність

Основними напрямками наукових інтересів є дослідження організації та методики бухгалтерського обліку резервів та регулятивів.

Вибрані публікації

Опублікувала (у співавторстві) 18 наукових праць, з них 4 статті у фахових виданнях. Є співавтором методичних рекомендації з дисципліни «Бухгалтерський облік за видами економічної діяльності». Учасник багатьох студентських, всеукраїнських та міжнародних конференцій.

Контакти

вул. Митрополита Андрея, 5, Львів–13, 79013; 4 -й корпус,кімн. 315

Контактні телефони: +38 (032) 258-22-43, +38 (032) 258-21-27

E-mail: demskaylia@i.ua