Гнатко Микола Митрофанович

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Гнатко Микола Митрофанович
Громадянство Україна
Alma mater Московського державного університету ім. М.В.Ломоносова
Дата закінчення 1990 р.
Спеціальність психолог
Кваліфікаційний рівень Психолог. Викладач психології.
Науковий ступінь кандидат психологічних наук
Поточне місце роботи Національний університет «Львівська політехніка», Інститут права та психології , Кафедра теоретичної та практичної психології

Гнатко Микола Митрофанович — кандидат психологічних наук, доцент Кафедри теоретичної та практичної психології , Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка».

Загальна інформація

У серпні 1985 року вступив на навчання до Московського державного університету ім. М.В.Ломоносова на психологічний факультет цього вищого навчального закладу. Успішно завершив це навчання у червні 1990 року, отримавши диплом спеціаліста-психолога за кваліфікацією «Психолог. Викладач психології».

З вересня 1990 року по травень 1994 року навчався в заочній, а потім очній аспірантурі Інституту психології спочатку АН СРСР, а далі РАН (Російської академії наук) за спеціальністю «Загальна психологія, історія психології», працюючи над кандидатською дисертацією за темою «Перетворення потенційної креативності в актуальну в ході оволодіння шаховою грою». По завершенні цього навчання успішно захистив кандидатську дисертацію за вказаною темою.

Паралельно з навчанням в заочній аспірантурі у 1990-1991 рр. працював викладачем і старшим викладачем Архангельського обласного інституту підвищення кваліфікації педагогічних кадрів.

Професійна діяльність

В ході професійної діяльності розробив і викладав понад 10 навчальних дисциплін психологічного профілю, зокрема, такі як «Загальна психологія», «Психологія обдарованості», «Психологія спілкування», «Соціальна психологія», «Вікова психологія» та деякі інші.

Публікації

Гнатко Миколою Митрофановичем було опубліковано понад 65 наукових матеріалів, здебільшого наукових статей, психологічного та психолого-політологічного змісту.

Контакти

вул. Князя Романа 1-3, м. Львів, 79000; 19 корпус

Тел.: +38 (032) 258-31-01

E-mail: TPP_INPP@ukr.net