Галайко Ольга Романівна

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Галайко Ольга Романівна
RTEmagicC galajko s.jpg.jpg
асистент
Дата народження 8 липня 1980 року
Місце народження смт. Дубляни Самбірського р-ну Львівської обл.
Громадянство Україна
Alma mater Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка; Міжнародна академія управління персоналом
Дата закінчення 2002 р., 2011 р.
Спеціальність математика, правознавство.
Галузь наукових інтересів дослідження проблемних питань філософії права, зокрема природно-правовий і позитивно-правовий гештальт, необхідний для панування права.
Кваліфікаційний рівень математик, юрист
Поточне місце роботи Національний університет «Львівська політехніка», Інститут права та психології, Кафедра теорії та філософії права

Галайко Ольга Романівна (*8 липня 1980 року ) - асистент кафедри теорії та філософії права Інституту права та психології, Національного університету «Львівська політехніка».

Освіта:

Освіта – вища, у 2002 році закінчила фізико-математичний інститут Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка,

у 2011 році закінчила юридичний факультет Міжнародної академії управління персоналом.

Спеціальність – математика, правознавство. Кваліфікація: математик, юрист.

Професійна діяльність:

У 2007-2011 рр. працювала на кафедрі теорії та історії держави і права Львівського державного університету внутрішніх справ.

У 2011 році прийнята на посаду асистента кафедри теорії та філософії права інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка».

Сфера наукових інтересів

Працює над дисертаційним дослідженням на тему «Панування права: синергетичний вимір».

Мету даного дослідження вбачає у всестороньому розгляду усіх питань, що стосуються панування права на основі синергетичного виміру.

Працює над дослідженням проблемних питань філософії права, зокрема природно-правовий і позитивно-правовий гештальт, необхідний для панування права.

Навчально-методична робота:

Як асистент кафедри працює над складанням навчально-методичного комплексу із дисципліни «Проблеми філософії права», зокрема: робочої навчальної програми, програми навчальної дисципліни, методичних рекомендацій для проведення семінарських занять (для кожного семінарського заняття окремо).

Контакти

вул.Князя Романа 1-3, Львів, 79000; 19 -й корпус, кімата 327,


E-mail: TFP_INPP@lp.edu.ua ; tfp2012@mail.ru